"Keha ja vaim tööstressist vabaks"

Noviti koostöös OÜ-ga Füsioteraapia Kliinik pakub praktilist tööstressist vabastavat koolitust "Keha ja vaim tööstressist vabaks". 

Et tagada Teie töötajate maksimaalne igapäevane produktiivsus töökeskkonnas, pakume uue lähenemisega aktiivset koolitust.

"Keha ja vaim tööstressist vabaks" eristub teistest turul pakutavatest koolitustest läbi täiesti ainulaadse psühholoogia ja füsioteraapia valdkonna praktilise kombinatsiooni. Koolituspäev hõlmab endas olulisemaid ergonoomilised võtteid lülisamba ning  kaela-ja õlavöötme säästmiseks, praktilist võimlemist kaelale (iga töötaja saab tõenduspõhised harjutused koju kaasa), uuemat toitumisalast teavet, erinevaid tõhusaid harjutusi mõtete suunamiseks, kontsentreerumiseks ja lõdvestumiseks. Kogu tegevus toimub läbi praktilise arutelu, ülesannete ja liikumise, mis motiveerib töötajat olema aktiivsem, rahuolevam ja produktiivsem.

Soovi korral viib füsioterapeut läbi võimlemise alaseljavaevuste ärahoidmiseks ja leevendamiseks. Võimalus kokku leppida individuaalne füsioterapeudi või psühholoogi konsultatsioon.

Kui keskmine tööstressist vabanemise koolitus möödub stressirohkelt konverentsisaalis istudes, siis nüüd pakume Teile mõnusa sünergiaga aktiivset koolitust, mis koosneb praktilistest füsioterapeudi ja psühholoogi nõuannatest igapäevaseks paremaks toimetulekuks.

Küsi lisa: info@noviti.ee